Schaduwen van sierra madre - (1) nina bronca

Niña Bronca

Levering 2-3 Werkdagen
€ 21,95

-

_

aantal

Kies uw leveringsmethode

Thuislevering

Laat dit stripboek afleveren bij u thuis

De held in dit verhaal draagt zijn wonden en trauma's mee van de veldslagen van de 'Grote Oorlog', die hij probeert te vergeten met alcohol. Dat maakt hem een nogal vreemde mormoon. En wat deze serie ook origineel maakt, is dat het verhaal zich afspeelt in een tijd lang na die van traditionele westerns: aan het begin van de twintigste eeuw in Salt Lake City.

De mormoon Moroni Fenn komt getraumatiseerd uit de Eerste Wereldoorlog. Zijn gewelddadige gedrag leidt ertoe dat hij, tegen zijn zin, naar Mexico wordt gestuurd
om daar de veiligheid te verzekeren van de nederzettingen van de Heiligen der Laatste dagen. Onderweg redt hij een klein indiaans meisje dat wordt tentoongesteld als een wild dier. Een gebaar dat de spoken laat herleven uit een tijd waarvan hij dacht dat die voorbij was.

Artist: Brecht, Daniel
Scenario: Nihoul, Philippe
Volume: 1
Afmetingen:
Pages: 48
Edition:
Coloring: full color
Publish Date: 43575

taal Nederlands
genre avontuur
cover hc